Moja poklicna prihodnost: 3.del – 1. PREDSTAVITEV “V ŽIVO” – KIPAR

Pozdravljeni!

Učenke in učenci Šolske skupnosti in parlamenta OŠ Vodmat se vam danes oglašamo “v živo”! To je naša prva taka predstavitev, preko katere si nabiramo izkušenj in si želimo morebitne napake postopoma odpraviti.

Spodaj si oglejte posnetek naše prve predstavitve “v živo”: predstavljamo poklic KIPAR, povezovalci so Nik Gričar, Ana Planinc in Zala Zobavnik:

Upamo, da ste uživali ob posnetku. Spodaj objavljamo fotografije kipov učencev 2.b, če bi si jih želeli še enkrat bolj podrobno ogledati:

Zgornji kipci so bili narejeni pod budnim očesom mentorice Nataše Sadar Šoba kot tudi spodnji kipci, ki so jih naredili učenci 3.a:

Objavljamo tudi sličice učenk Hane Hafner in Dore Blajić, ki so povezane s kiparstvom:

V spomin na Frnceta Prešerna pa sta nastali naslednji dve sličici učencev, Jurija Terseglava in Mie Ratoša Rigler:

Vabimo vas, da si ogledate naš naslednji del, to bo predstavitev “v živo”: predstavljali bomo poklic pesnika in se spomnjali našega velikega umetnika, Franceta Prešerna!

Do takrat pa lep pozdrav.

Ekipa Šolske skupnosti in parlamenta OŠ Vodmat