31. REGIJSKI OTROŠKI PARLAMENT in POZIV za zbiranje vprašanj v okviru svetovnega dneva zdravja

Pozdravljeni.

Z veseljem vam sporočamo, da smo se danes udeležili spletnega 31. ROP (31. REGIJSKEGA OTROŠKEGA PARLAMENTA) po uspešno izvedenem 31. MESTNEM OTROŠKEM PARLAMENTU (31. MOP), ki je potekal 18.3.2021 preko ZOOMa. Na 31. MOP in 31. ROP nas je predstavljala naša delegatka IRIS HADŽALIĆ iz 8.a., ki pa je bila tudi že izbrana kot delegatka za 31. NACIONALNI OTROŠKI PARLAMENT (31. NOP), ki bo potekal 21.4.2021.

Bravo, Iris!!!

Za predstavitev projekta “MOJE POKLICNE PRIHODNOSTI” OŠ Vodmat smo ustvarili ta kratki filmček, našo spletno stran pa je po predvajanju na kratko predstavila Iris:

Predstavitveni filmček OŠ Vodmat za projekt “Moja poklicna prihodnost”

Včeraj je bil svetovni dan zdravja in vas ob tej priložnosti pozivamo k zbiranju vprašanj za bodoči intervju z zdravniki in ostalimi poklici v zdravstvu.

Prosimo vas, da pošljete vprašanja na spodnji mail:

ema.rajh@osvodmat.si

Datum intervjuja vam bomo sporočili na tej spletni strani:

Vnaprej se vam zahvaljujemo in vam želimo vse dobro ter uspešen ponovni povratek v šolo naslednji teden.

Ekipa Šolske skupnosti in parlamenta OŠ Vodmat